Gondolj lábaid egészségére! - Gyógypedikűrözés extra kedvezménnyel délelőtti időpontban
- A lábaink nap mint nap hatalmas terhelésnek vannak kitéve. Túl sok időt töltünk állva vagy ülve, ami fáradt, durva és érdes talpakat eredményezhet.
- A gyógypedikűrözés egy olyan kezelés, amely segíthet ezen a problémán, valamint a különböző bőr- és körömbetegségek kezelésében is.
- Ez a lábápolási kezelés nem csak az egészségedre van jótékony hatással, hanem a lábaidat is elkápráztatja majd.
- Ráadásul, ha délelőtti kuponunkat választod még nagyobb kedvezménnyel veheted igénybe a gyógypedikűrözést Zsuzsynál!
A megveszem gombra kattintva, bejelentkezés után az "Ajándékba adom"
gomb megnyomásával adhatod ajándékba a kupont.
A megajándékozott nevét és egy max. 160
karakteres rövid üzenetet adhatsz meg.
2023.09.21. - 2023.12.21
Gyógypedikűr kuponunk fontos tudnivalói
A kupon tartalma
1 fő részére szóló kupon amelynek tartalma egy gyógypedikűrözés.
- A délelőtti gyógypedikűrözést kizárólag 10:00 és 14:00 között lehet igénybe venni.
- Időpont egyeztetéskor kérjük jelezd a szolgáltatónak amennyiben cukorbetegségben szenvedsz vagy vérhígítót szedsz, hogy megfelelő és biztonságos kezelésen vehess részt.
- A kezelés nem vehető igénybe, ha seb vagy gyulladás van a lábadon.
- Kezelés időtartama: 1,5-2 óra
Kezelés menete:
- Melegvizes áztatás
- Fertőtlenítés
- Tyúkszem/benőtt köröm kezelése
- Bőrkeményedés eltávolítása szikével és holt tengeri sós hámlasztóval
- Hidratálás gyógynövényes krémmel
- Letapad bőr eltávolítása a körömről
- Körömvágás, formázás
- Lakkozás
Az ajánlat megvásárlásakor az alábbi opciókból választhatsz:
- Gyógypedikűrözés délelőtti időpontban - 6.300 Ft helyett 3.290 Ft.
- Gyógypedikűrözés - 6.300 Ft helyett 3.790 Ft.
A kupon beváltása, felhasználás feltétele
A kupon beváltható: 2023.09.21. - 2023.12.21 között
Előzetes időpont egyeztetés szükséges kuponkód megadásával a +36-20/617-6766 telefonszámon. A helyszínre vidd magaddal a kinyomtatott kupont.
Nyitva tartás bejelentkezés alapján.
HELYSZÍN:
- 1082 Budapest, Nap utca 9. (bejárat az utcasarkon)
További információk
- A szolgáltató ezen kedvezményével az új vendégeinek szeretne kedveskedni, így mindenki egyszer vehet részt kuponnal a kezelésen.
- Az üzlet előtt vannak fizetős parkolóhelyek.
- A szalontól 3 percre található a Corvin pláza; a 4-6 villamos, a 3-as metró, a 72M és 83M troli és a 9-es busz megállók.
- Ha francia körmöt szeretnél kérlek jelezd bejelentkezéskor.
Lemondási feltételek
Időpont módosítást és lemondást legalább 24 órával a foglalt időpont előtt történhet. Ellenkező esetben az alkalom elveszik. Kérjük a pontos érkezést a megbeszélt időpontra.
1082 Budapest, Nap utca 9.
Bejárat az utca sarkán!
Zsuzsy Nail Art értékelése
Gyógypedikűr kuponunk leírása
Itt az ideje felkészülni a nyári szandál szezonra egy gyógypedikűrrel!
Rohamosan közeledik az időszak mikor előszeretettel mutatjuk meg a lábainkat csinosabbnál, csinosabb cipőkben és szandálokban. Ugye te sem szeretnéd rejtegetni lábaid? Nem is kell! Hiszen egy gyógypedikűr csodákra lehet képes.
Mire számíts a gyógypedikűr alkalmával?
Az eljárás során először is lábaidat egy melegvizes áztatóba helyezik, hogy az áztatás elősegítse a bőr puhaságát és a köröm könnyebb kezelhetőségét. Az áztatás után következik a láb fertőtlenítése.
A kezelés következő lépése a tyúkszem és benőtt köröm kezelése, melynek során a szakember eltávolítja a kellemetlen és fájdalmas részeket. Ezt követően a bőrkeményedést szikével és holt tengeri sós hámlasztóval kezeljük, hogy bőröd szép és puhább legyen, mint valaha.
Ahhoz, hogy a bőröd egészséges és ragyogó maradjon, a hidratálás is fontos szerepet játszik. A gyógynövényes krémek hidratáló hatása, biztosítja hogy lábaid egészségesek és felfrissültek legyenek.
Az eljárás során eltávolítja pedikűrösöd a letapadt bőrt a körömről, amely megakadályozza a körömhámból eredő fájdalmakat és bőrkeményedéseket. Ezután kivágja és formázza a körmöket, hogy tökéletesen illeszkedjenek a lábujjaidhoz.
Végül, hogy a kezelés egésze igazán teljes legyen, körmeidet lakkal vonja be, hogy szebbek és ápoltabbak legyenek.
Válaszd a szakértelmet és a professzionális gyógypedikűrözést a VIII. kerületben, Zsuzsynál!
Tetszik az ajánlat? Lájkold a DiamondDealt a Facebookon és csatlakozz te is a közel 300.000 fős rajongó táborához, hogy minél hamarabb értesülhess a legcsillogóbb ajánlatairól! Like!
A nap ajánlata
MA 13% extra kedvezménnyel elérhető napi ajánlatunk.
Vakítóan fehér mosolyt szeretnél? LED lámpás peroxidmentes fogfehérítés a XIII.kerületben
19.990 Ft kupon ár helyett MA csak 17.390 Ft-ért!
Hasonló ajánlatok

Szikementes pedikűr akár cukorbetegek részére is

3D-4D műszempilla építés

Szemöldök szedés és festés + szempilla festés

Szív és Pajzsmirigy működési vizsgálat a Népligetnél

Életmód és táplálkozási tanácsadás a VIII. kerületben!

Gyantacsomag + szemöldök szedés

Légy mindig elragadó - 2D műszempilla építés

Japán manikűr, körömerősítéssel!

Géllakozás, gépi manikűrözéssel, 1-1 díszítéssel

Komplett szemüveg fényre sötétedő lencsékkel, látásvizsgálat

Tű nélküli mezoterápiás arckezelés hideg - meleg arcvasalás

Élő vércsepp analízis 2 fő részére
100% garancia minden DiamondDeal ajánlatra!
Számunkra fontos, hogy a vásárlóink, köztük Te is elégedett legyél az általunk közvetített szolgáltatásokkal, termékekkel!
Ha kérdésed van keress minket bizalommal!
Kérdezd ügyfélszolgálatunkat
munkanapokon 9-16 óráig.
+36-20/250-5588; +36-46/786-840
help@diamonddeal.hu