2 alkalmas hétvégi festés vagy melírozás, vágás, mosás, beszárítás! Új szín, új fazon, új nő!

A megveszem gombra kattintva, bejelentkezés után az "Ajándékba adom"
gomb megnyomásával adhatod ajándékba a kupont.
A megajándékozott nevét és egy max. 160
karakteres rövid üzenetet adhatsz meg.
2016.08.15. - 2016.11.15
Kuponunk fontos tudnivalói
- A kupon tartalma: 2 alkalmas fodrászcsomag: festés vagy melírozás, vágás, mosás, beszárítás.
- Ezeket kapod tehát mindkét alkalommal:
- melírozás vagy festés
- mosás
- hajvágás
- keratinos vagy tej proteines pakolás fejmasszázzsal
- fazonra szárítás
- Az ajánlat maximum lapockáig érő hajra szól
- 1 alkalommal teljes hajfestést kapsz, a 2. alkalommal tőfestést
- A hajfestés előtt, minimum 1 héttel egyeztess a szolgáltatóval személyesen, hogy milyen színből szeretnél újabb színt! A szolgáltató így teljes körűen tanácsadást tud adni, és a neked leginkább tetsző hajszínt fogja produkálni a megbeszélt időpontban
- Döntsd el, milyen fazont szeretnél és olyat fog elkészíteni Neked újdonsült fodrászod.
- A vágás révén nemcsak a töredezett hajvégektől szabadulhatsz meg, de teljesen új frizurád is készíthetnek neked.
- Frizurád megújulásáról új hajszín és új fazon gondoskodik, ízlésednek, vágyaidnak megfelelően!
- A keratinos pakolás helyreállítja a hajad eredeti és egészséges szerkezetét, töredezettségtől mentes, erős lesz!
- Előzetes bejelentkezés szükséges, minden nap este 18:00 órától, az alábbi telefonszámon: +36-30/896-5476, vagy e-mailen keresztül: ladnai1973@gmail.com címen.
- A szolgáltató csak szombatonként dolgozik! (Ez ugye jó hír azoknak akik csak hétvégén érnének rá? Naná!!)
- A kupon 2016. november 15-ig váltható be, előzetes időpont egyeztetés alapján HÉTVÉGÉKEN.
- Bármennyi kupont vásárolhatsz, és ajándékba is adhatsz.
- Időpont módosítás vagy lemondás a foglalás előtt legalább 24 órával előtte történhet. Ellenkező esetben az alkalom elveszik. Kérjük a pontos érkezést, mert a következő pontosan érkező vendéget nem áll módunkban megváratni.
H-K-SZ: 7.00-19.00-ig bejelentkezés alapján
1132 Budapest, Kresz Géza u. 8.
Kuponunk leírása
Új szín, új fazon, új csaj..
Milyen hajat szeretnél? Szép szőkét vagy egy kellemes barnát, esetleg egy dögös vöröset? Az X Stúdióban mindent megtesznek, hogy felfrissülve és elégedetten távozz a szalonból!
Az ajánlatuk: 2 alkalmas fodrászcsomag festés vagy melírozás, vágás, mosás, beszárítás.
Az egyszínű hajat szereted vagy inkább a melírozást?
Ha nincs még határozott elképzelésed, igyekszünk, hogy közelebb juss a döntéshez! Ha a melírt választod, hajadba a választott színnel satírozott, vékonyabb vagy vastagabb tincsek kerülnek, melyet természetesen újdonsült fodrászoddal egyeztethetsz. Ez a módszer kiváló, ha szeretnéd a természetes hajszínedet kiemelni vagy kicsit "megbolondítani" egy másik színnel.
Vagy leteheted a voksodat a teljes festés mellett is. Ez akkor ajánlott, ha nem vagy elégedett a jelenlegi hajszíneddel valamilyen ok miatt. Csak válassz egy színt, és hamarosan ebben a színben ragyog majd új frizurád.
A tej-proteines - keratinos pakolással pedig újra egészségesen fénylő, tündöklő hajkoronával léphetsz majd ki a szalonból!
A keratin alkotja hajunk több, mint 80%-t, így ennek a természetes összetevőnek köszönhetően, a keratin beépül hajadba, aminek következében újra erős, fényes és selymes lesz!
Vásárolj kupont nagy kedvezménnyel és tündökölj!
Az X-Stúdió Szépségszalon Téged is szeretettel vár!
Így már biztos, hogy ezzel az ajánlattal nem egyszerűen új, hanem sokkal szebb, erősebb, egészségesebb frizurát kapsz majd!
Böngészd a DD ajánlatait és vásárolj a mobilodról is bárhol, bármikor.
Tetszik az ajánlat? Lájkold a DiamondDealt a Facebookon és csatlakozz te is a közel 300.000 fős rajongó táborához, hogy minél hamarabb értesülhess a legcsillogóbb ajánlatairól! Lájk!
A nap ajánlata
MA 10% extra kedvezménnyel elérhető napi ajánlatunk.
Rejtett egészségügyi kockázatok feltárása: 7 vizsgálat egy teljeskörű állapotfelmérésben, 2 főnek
14.990 Ft kupon ár helyett MA csak 13.490 Ft-ért!
Hasonló ajánlatok

Melír vagy balayagemelír hajfestés keratinos hajmaszkkal

Balayage hajfestés, hajvágással ajándék hajsütéssel

Férfi hajvágás professzionális termékekkel

Női hajvágás ajándék hajpakolással vagy fejmasszázzsal!

Hajvágás + Természetes hyaluronsavas hajfeltöltő kezelés

Melírozás hajvégvágással maximum lapocka alá érő hajra

Alakformálás fájdalom nélkül? Ez a Magic Polar ereje!

Multifokális szemüveg prémium kerettel, 3 üzletben

Face Lifting kezelés, hidrodermabrázióval, XIII. kerületben

60 perces speciális derék és hát masszázs

Formás test nyárra? Válaszd a lipolézert és hullámmasszázst

Komplett egyfókuszú szemüveg: fényresötétedő/napszemüveg
100% garancia minden DiamondDeal ajánlatra!
Számunkra fontos, hogy a vásárlóink, köztük Te is elégedett legyél az általunk közvetített szolgáltatásokkal, termékekkel!
Ha kérdésed van keress minket bizalommal!
Kérdezd ügyfélszolgálatunkat
munkanapokon 9-16 óráig.
+36-20/250-5588; +36-46/786-840
help@diamonddeal.hu